Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci transportuje samochody ciężarowe i pasażerskie w obrębie Morza Śródziemnego między Włochami, Hiszpanią, Francją, Tunezją, Marokiem, Sycylią i Sardynią.

Od 1992 r. promy Grandi Navi Veloci są dobrze znane ze swojej wysokiej klasy porównywalnej ze statkami wycieczkowcami. GNV nie tylko przewozi pasażerów i pojazdy, ale także zapewnia udogodnienia na pokładzie typowe dla statków rejsowych.

Miliony pasażerów, którzy co roku wybierają Grandi Navi Veloci są najlepszym dowodem na standard doskonałości, który znajdziesz podczas podróży na promie GNV. Warto tu wymienić komfortowe kabiny, uprzejmą obsługę na pokładzie czy 24-godzinna recepcja z personelem dedykowanym dla dzieci oraz inne niezliczone atrakcje.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Grandi Navi Veloci harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci opinie klientów

 • "WARTO "

  Polecam - bardzo miła podróż

  Opinia anonimowa płynął z Grandi Navi Veloci na statku La Suprema

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Genua-Palermo"

  Jakosc uslug przyzwoita, kabiny czyste.

  Opinia anonimowa płynął z Grandi Navi Veloci na statku La Suprema

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Barcelona/Genewa"

  Restauracja byla zamknieta jak weszlismy na prom, jedzenie I napoje byly strasznie drogie ale dobrej jakosci. Zaloga przyjazna .

  David Reid płynął z Grandi Navi Veloci na statku Excellent

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Moje spojrzenie na wycieczke"

  Zarezerwowalismy siedzenia, ale nie moglismy z nich skorzystac bo wszystkie byly juz zajete. Ludzie siedzieli na ziemi. Udalam sie wiec na drinka I pogladac telewizje. Byla to swietna wycieczka ale nie zwrocilam uwagi ze siedzenia zarezerwowane to tylko miejsce na pokladzie.

  Wendy płynął z Grandi Navi Veloci na statku Excellent

  Przeczytaj Więcej Zwiń