Polferries

Polferries, Polska Żegluga Bałtycka zapewnia połączenie promowe pomiędzy Polską a Skandynawią.

Firma Polferries została założona w 1976 roku jako Państwowa Firma Żeglarska i jest największym polskim operatorem promowym.

Statki Polferries mają doskonałe zaplecze na pokładzie i wyposażone są we wszystkie standardowe udogodnienia, by zagwarantować Ci dobrą podróż przez Morze Bałtyckie.

Zobacz Polferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Polferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Polferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Polferries

Polferries opinie klientów

 • "Gdzie jest nasz ulubiony barman Sebastian ?"

  Pływam waszym promem już od pewnego czasu...dawniej w Night Clubie stał barman o imieniu Sebastian. Dlaczego go już nie ma ? Tylko on potrafił robić najlepsze drinki zabawiał nas przy barze a ponadto rzucał przy nas butelkami, shakerami i czymkolwiek się tylko dało. Zawsze dobierał świetną muzykę i czas nam tak szybko mijał aż nie chciało nam się opuszczać waszego promu. Nie wiem co się z nim dzieje ale niech wróci bo Night Club nie jest już taki sam. Cała obsługa zasługuje na 5 gwiazdek ale jemu dajemy 10 profesjonalista i barman jakich mało jeszcze nigdy nie widziałem że barman robi drinka którego przed chwilą wymyślił, GENIUSZ ! Niech Sebastian do was wróci ! Pozdrawiam Damian i koledzy.

  Opinia anonimowa płynął z Polferries na statku Wawel

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super wycieczka do Sztokholmu!"

  Spędziliśmy fantastyczny rejs do Sztokholmu, wraz ze zwiedzaniem. Pozdrawiamy P.Małgosię i dziękujemy i jej, i całej załodze promu za stworzenie przemiłej atmosfery w czasie rejsu! Jedzonko super, ale przede wszystkim organizacja-wszystko zapięte na przysłowiowy ,,ostatni guzik"!

  Barbara płynął z Polferries na statku Scandinavia

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  Właśnie wróciłam z wycieczki zorganizowanej przez Polferries. Jestem bardzo zadowolona. Prom przyjazny dla rodzin z dziećmi, jedzenie super, przede wszystkim super opieka nad uczestnikami wycieczki, Pozdrawiam w tym miejscu Panią Krystynę. Polecam :-)

  Jolanta M płynął z Polferries na statku Scandinavia

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Warto"

  Bardzo pozytywne zaskoczenie jeśli chodzi o obsługę i ogólnie klimat rejsu. Zdecydowanie polecam rejsy z Polferries.

  Opinia anonimowa płynął z Polferries na statku Scandinavia

  Przeczytaj Więcej Zwiń