Tallink Silja

Tallink Silja obsługuje przeprawy promowe na Morzu Bałtyckim, w tym do Finlandii, Estonii, Łotwy, Szwecji i na Wyspy Alandzkie.

Dzięki nowoczesnej flocie mogą rywalizować z jakąkolwiek firma promową. Twoja niezapomniana podróż z Tallink Silja rozpocznie się od momentu wejścia na piękny statek state-of-the-art. Operator oferuje nie tylko szybkie i komfortowe przeprawy promowe, ale także wysokiej klasy rejsy po Bałtyku. Bez względu czy będzie to wakacyjna wycieczka czy wyjazd służbowy, twoje doświadczenie z Tallink Silja Line będzie wyjątkowe.

Promy Tallink Silja są dobrze znane ze swoich sklepów z towarami wolnymi od podatku. Znajdują się one w pierwszej 10 najlepszych sklepów wolnocłowych na ziemi zarezerwowanych głównie dla największych lotnisk na świecie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Tallink Silja harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Tallink Silja

Tallink Silja opinie klientów

 • "Tallin-Helsinki i z powrotem. Rodzina 4 osoby"

  Wszystko ok. Szybko, wygodnie i czysto. Szczególnie na Megastar, ale Tallin Star też ok.

  Marcin płynął z Tallink Silja na statku Megastar/Tallink Star

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Sprawnie i profesjonanie"

  Prom, którym płynęliśmy miał mało miejsca na pokładzie widokowym, a pod pokładem trudno było znaleźć miejsce do siedzenia. W przypadku złej pogody będzie słabo.

  Maciej płynął z Tallink Silja na statku Tallink Star

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Udany rejs"

  Rejs był bardzo udany. Prom jest czysty i dobrze zorganizowany. Jedyny mankament to za mało pokładów zewnętrznych gdzie można się cieszyć siedzeniem na świeżym powietrzu. Za dużo też jest stref dla palaczy. Zamiast morskiej bryzy często trzeba się delektować chmurką palacza obok lub z pokładu niżej.

  Beata płynął z Tallink Silja na statku Tallink Star

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Nice and fast"

  I had good trip

  Tomasz płynął z Tallink Silja na statku Megastar

  Przeczytaj Więcej Zwiń