Tanie promy do Malta z directferries.pl

Wyszukaj najlepsze oferty do Malta na naszej stronie tanie promy do Malta. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Malta od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Malta lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Malta, odwiedź naszą stronę Promy do Malta.

O naszych ofertach specjalnych dowiesz się też

Malta - przewodnik

Malta, położona między Sycylią i Afryką Północną, spełnia wszystkie oczekiwania turystów. Czekają tu na nich słoneczne dni, przejrzyste morze, poprzecinane rozpadlinami wybrzeża, okazałe budowle historyczne, gościnność tutejszych mieszkańców, komfortowe ośrodki wypoczynkowe oraz bogata oferta sportów wodnych.

Państwo maltańskie to 5 wysp: Malta, Ghawdex, Kemuna, oraz niezamieszkałe: Cominotto i Filfa . O Malcie mówi się, że jest to ogromne muzeum pod otwartym niebem. Relikty sprzed tysięcy lat odnajdywane są znacznie łatwiej niż to by się mogło wydawać. Z historią tej wyspy związani są Fenicjanie, św. Pawła, zakon Joannitów, Królestwo Brytyjskie.

Ale Malta to również cel podróży zapaleńców nurkowania. Wiele osób uważa, że wokół tej wyspy panują najlepsze warunki do nurkowania w całym basenie Morza Śródziemnego. Temperatura wody zapewnia komfort pływania a wyjątkowa przejrzystość pozwala dokładnie przyglądać się życiu podwodnego świata.